تبلیغات
صدایم کن ( ماجراهای دوران عقد )ـ - یه عالم خرید!

صدایم کن ( ماجراهای دوران عقد )ـ

دلت رو خالی کن از هر آنچه که زیبایی دنیا رو ازت گرفته

سلام

این چند روز بعد از برگشت از مسافرت خیلییییییییییییییی سرم شلوغ بود. اصلا نفهمیدم چه جوری گذشت.

آخه دقیقا فردای شبی که رسیدیم تهران من صبحش رفتم سر کار !
بله.... به سلامتی ایشالا ما هم داریم کم کم شاغل میشویم.

البته فعلا یه چند وقتی برا آموزش باید اونجا کار کنم که حقوق هم نمیدن بهم!!
اما بعدش کارم شروع میشه. کار به نظر خودم باکلاسی هست و خوبیش هم اینه که هر کسی از عهده اش برنمیاد. حداقلش اینه که باید زبان انگلیسیت خوب باشه.

این چند روز یا صبح شیفت بودم یا شب. روزایی که صبح میرفتم عصرش میرفتم بیرون دنبال خرید. روزایی که عصر شیفت بودم صبحش میرفتم دنبال خرید. یعنی خدا یه انرژی داده به من توووپ! اما شب که میرسیدم خونه سرم رو روی بالش نذاشته خوابم میبرد.

امروز هم 5 ساعتی توی یافت آباد دنبال مبل و اینا بودیم . میخواستم ببینم کلا مزه دهن بازار چیه و آیا چیزی میپسندیم که همینور سال بگیریم یا نه.

به نظرم تنوع امسال خیلیییییییی بد شده بود . 99 درصد مغازه ها ازین مبل های طرح استیل که روشون دکمه های کریستالی فرو رفته است، داشتند. من هم که اصلا ازین مدل ها خوشم نمیاد. طرح اسپورت میخواستم که با قیمت مناسب  اون چیزی که دوست داشتم رو پیدا نکردم. اکثر مبل ها پایه های فلزی داشتند که من از این هم بدم میاد. دوست دارم مبل کف اش مماس زمین باشه.

از تخت خواب نگین که بدتر از همه!
یعنی انگار چند تا مدل کلا وجود داره که دادند به همه ی مغازه ها. فقط یه مدل بود که خوشم اومد که تو دو تا مغازه بیشتر ندیدم که شاید بگیرمش. حالا باید یه سر دلاوران هم برم مطمئن بشم چیز بهتری نیست.

راستی دیروز هم رفتیم تلویزیون خریدیم. خدارو شکر که این یه کار هم انجام شد.
اولش میخواستم ازین سه بعدی دار ها و اینترنت دار ها بگیرم که با گشتن تو بازار و حرفای همسری حس کردم این موارد الان بیشتر یه تب هست و فعلا به دلیل گرون بودن فیلمهای سه بعدی و تازه بودن تکنولوژیش زیاد به درد ما نمیخوره.
اینترنتش رو دوست دارم اما تلویزیونی که 3D نداشته باشه اما اینترنت وصل بشه پیدا نکردیم. البته ما کلا هم فقط سامسونگ و سونی رو یه نگاه انداختیم. آخر هم بعد از کلی بالا پایین کردن سامسونگ خریدیم که روش سینما خانگی هم میدادند.

از پریروز هم بگم که رفتیم رو تختی خریدیم!
رفتیم ولیعصر و بعد از دیدن مدل های مختلف و مارک های مختلف، تنوع و جنس خوب رو بیشتر توی مدل های Tac دیدیم . خوشم میاد اکثر مدل هاش یک قیمت یکسان داره و فقط چند نوعش که طراحش Pierr Cardin هست قیمت بالاتر داره که ما هم دقیقا دست گذاشتیم روی همون ها ! البته قبلش نمیدونستیم ها. خلاصه اونی که توی کاتالوگ خوشگل تر بود رو نپسندیدیم و اونی که توی کاتالوگ خوشگل تر نبود رو پسندیدیم! این هم به دلیل تغییر رنگ پس از عکاسی است که رنگ ها تیره و روشن میافتن. رنگش هم انواع خانواده بنفش ایناست !

راستی دنبال ست حوله حمام هم بودم که
خوشبختانه توی تاچ یه مدل پسندیدیم و اون رو هم گرفتیم. البته ست های حمومش زیادی گرون بودند و این یکی فکر کنم از شانس ما قیمتش مناسب تر بود . فکر کنم از بارهای قبل از گرونی دلار بوده!

راستی گفته بودم بهتون که یه ست دم کنی و قاب دستمال و پیش بند و ... دیده بودم . خوب اونم بالاخره از تاچ گرفتم!!! یعنی کلی به عدم برشکسته شدن تاچ در روزهای آخر سال کمک کردم !


دیگه چیکار کردم این چند روزه؟
  یادم نمیاد....

فردا هم باید برم سرکار.

راستی عکس این جینگیل وینگیل هارو هم میام میزارم اما خوب الان حالش نیست. خوابم میاد ها ! ببخشید که آپ کردن هام اینطوری شده. الان ده دقیقه به دو هست و من موندم چه جوری هنوز بیدارم! باور کنین چند شب بود در لپ تاپ رو باز هم نمیکردم. اما امشب دیگه گفتم بیام بنویسم. اینا همه اش خاطره میشه برای بعدنم . مگه چند بار دوران قبل از ازدواج وجود داره؟
راستی از کجا معلوم ! شاید بیشتر از "یک" دوران داشته باشم .......... (
 هاهاااا! همسری بخونه پوست کله ام رو میکنه! )

پ.ن : راستی از مسافرت نگفتم . اونم باید بنویسم. وای چقدر کار دارم!
راستی کامنت هاتون رو هم میام و حتما جواب میدم. وظیفه مه.


نوشته شده در شنبه 27 اسفند 1390 ساعت 02:25 ق.ظ توسط زهرا نظرات |

اخرین مطالب
سال نو مبارک
یه عالم خرید!
برگشت نوشت!
آینه شمعدان و ... (عکسدار)
جمع دوستانه و کت شلوار
سفرنامه و سرویس طلا (عکسدار)
سلامی با یه لبخند گنده D: (عکسدار)
سفر
اولین ولنتاین متاهلانه (عکسدار)
شبانه ای از جنس ولنتاین ...
پاورپوینت میانکاله !
شبانه...
کلیات سفر میانکاله
خرید کیسه خواب
آتلیه