تبلیغات
صدایم کن ( ماجراهای دوران عقد )ـ - لباس عروس

صدایم کن ( ماجراهای دوران عقد )ـ

دلت رو خالی کن از هر آنچه که زیبایی دنیا رو ازت گرفته

دیروز از ظهر پیش همسری بودم و ناهار درست کردیم ( ماکارونی با یه مایه ابداعی و خوشمزه ! البته تنها نکته ابداعش اینه که با مواد مایه، کرانچیپس سیر و پنیر رو خرد کنین و تفت بدین! اینقدر خوشمزه میشه ) . بعد هم یه فیلم دیدیم و کلی زبان تقویت کردیم و به همسری خیلی از کلمات و اصطلاحات تو فیلم رو یاد دادم و بعد از فیلم هم ازش اونا رو پرسیدم و همه رو بلد بود!  ( زبان من خوبه و زبان همسری هم در حد کارش خوب اما خوب یه چند تا فیلم ببینه، کلی به زبان عامیانه اش اضافه میشه و استعدادش هم خوبه) . بعد هم با هم 7خاج بازی کردیم و البته من باختم و همسری هم کلی کل بنده رو خواباند! ولی میبرمش بعدا.. حالا میبینین

شب هم رفتیم چایخوری خونه یکی از دوستان که متاسفانه زیاد بهم خوش نگذشت . چون یه دوست دختر پسری اونجا بودن که زیادی با هم ور میرفتن و یه جوری معذب کرده بودن بقیه رو و همچنین یه آقا پسری اونجا بود که لباس مناسبی تنش نبود و من خوشم نیومد اصلا . راحتی یه چیزه ادب داشتن و آداب معاشرت بلد بودن یه چیز دیگه . کلا شاید یه ساعت نشستیم و زود پا شدیم .

فردا تولد همسریه . ولی متاسفانه فردا تهران نیست و تولدی هم نیست !
همسری تو یه گروه گردشگری عضو هست و قرار بود که توی بهمن گروه رو ببره شهرشون. اما خوب قضیه کنسل شده و جاش رو انگاری داده به رفتن به میانکاله! همسری هم برای اینکه گروه رو ببره فردا با یه گروه دیگه ای داره دو روز میره اونجا تا راه و چاه رو بلد بشه.
طفلک هوار تا کار داره اینم روش ! امیدوارم بهش خوش بگذره. ایشالا بعد از اومدنش تولد میگیرم براش.

پ.ن: دوست پسره از این مدل های در ظاهر جدیه که خیلی هم هوای دوست دخترش رو داره و قربون صدقه اش میره و اصلا هم نمیزاره که کسی چپ نگاه کنه و یا حرفی به دختره بزنه. مثلا حرف از خوشگلی شده بود که پسره گفت : تو اینقدر خوشگلی که نیاز به مقایسه با کسی نداری! بقیه پسرا یهو خندیدند و پسره هم بهشون یه "کوفت" محکمی گفت !
شاید اگه یکی باشه بگه خوش به حال دختره. اما من نگفتم . چون این جنس پسر رو خوب میشناسم. پسرهایی که در ظاهر فقط راه و رسم قربون صدقه رو بلدن اما پدر دختره رو درآورد واسه اینکه بزاره دختره سریالی رو که دوست داره و پسره دوست نداره رو ببینه . از الان عاقبت این دوستی رو میدونم !

نظرسنجی : خوب حالا یه نظر سنجی دارم . برین ادامه مطلب و نظراتتون رو در مورد اون سه عکس لباس عروسی که گذاشتم بگین.
هم از لحاظ رنگ و هم اینکه کدوم مدل رو میپسندین و رد میکنین و چرا . ممنونم از همکاری ،  پیش پیش!
1)

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ


2)

3)نوشته شده در چهارشنبه 5 بهمن 1390 ساعت 12:56 ب.ظ توسط زهرا نظرات |

اخرین مطالب
سال نو مبارک
یه عالم خرید!
برگشت نوشت!
آینه شمعدان و ... (عکسدار)
جمع دوستانه و کت شلوار
سفرنامه و سرویس طلا (عکسدار)
سلامی با یه لبخند گنده D: (عکسدار)
سفر
اولین ولنتاین متاهلانه (عکسدار)
شبانه ای از جنس ولنتاین ...
پاورپوینت میانکاله !
شبانه...
کلیات سفر میانکاله
خرید کیسه خواب
آتلیه