تبلیغات
صدایم کن ( ماجراهای دوران عقد )ـ - چه خبر از لپ تاپ ..

صدایم کن ( ماجراهای دوران عقد )ـ

دلت رو خالی کن از هر آنچه که زیبایی دنیا رو ازت گرفته

هر وقت تولد میشه یه سری از دوستام برام مسج موبایل تبریک میفرستند . تعداد این دوستان معمولا یه تعداد ثابت هست و یه چند تایی بهشون اضافه و یا ممکنه کم بشه .

از دوران دبیرستان چند تا دوست هستیم که با هم موندیم . یکیشون مینا است که خیلی دوستش دارمو البته سال پیش ازدواج کرد و رفت اهواز . اصلیتش البته مال اونجاست ولی خوب از بچگی تهران بوده.
مینا جزو اون دوستاست که خیلی حواسش به همه چی بود . میشه گفت اکثر با هم بودن های دوستی رو اون قرارش رو بین بچه ها تنظیم میکرد. من با اینکه خیلی از نظر فکری یاد دوستام میکنم اما خوب گاهی تنبلم در احوال پرسی ازشون، اما مینا نه .
پریروز هر چی منتظر بودم که پیغام تبریک مینا رو ببینم، نیومد که نیومد . این روزا بهونه ی شنیدن از یک دوسته .

بهش مسج دادم که بعد از دوازده سال اولین بار بود که تبریک تولد نگفتی بهم . بهش گفتم که نگران خودت شدم . یعنی چی شده که اینقدر مشغولت کرده که یادت رفته ؟ امیدوارم خیر باشه . بهم جواب داد که راست میگی . عصر میزنگم بهت .
عصر با همدیگه صحبت کردیم. راستش این فاصله ی مکانی یکم باعث شده که از هم دور بشیم.. ما که جیک و پوک هم رو میدونستیم همیشه الان دیگه زیاد نمیدونیم چه خبر از هم . بهم نگفت چشه . اما گفت موضوعی پیش اومده که ده روزی هست که فکرش رو به خودش بد مشغول کرده . گفت که کادوم رو از دو هفته پیش خریده .منم اصرار نکردم که بگه. بهش گفتم قصدم این بود که صداشو بشنوم و مطمئن بشم احوالش خوبه.
امیدوارم که هر چی هست خیر باشه . راستش اگه به خودم بود حدس میزدم که شاید پای بچه دار شدن وسط کشیده شده ! بهش هم گفتم اینو اما خودش که انکار کرد . ولی نمیدونم انکارش چرا یه جورایی مشکوک میزد !!

 
پ.ن1 : همیشه دلم میخواست سرمه داشته باشم . مادرشوهری دفعه ی آخری که اومده بود بهم گفت سرمه بگیر و هر روز داخل چشمهات بکش. قشنگ میشه.
منم گفتم نمیدونم از کجا باید بخرم. بهم گفت که خودش برام سرمه ی خوب میفرسته . این بار که خواهرشوهری اومده بود سرمه و جا سرمه ای هم برام اورده بود. راستش شنیده بودم که مداد چشم به دلیل" راحتی" جایگزین سرمه شده. ولی من الان سرمه رو بیشتر میپسندم . چون هم خیلییییییی راحته استفاده اش و هم جالبیش اینه که خود به خود هم بالا و هم پایین پلک رو سیاه میکنه. تازه بگذریم که چقدر سفارش شده به سرمه کشیدن و خواصش.

پ.ن2 : قضیه لپ تاپ  رو که یادتونه ؟ دیروز همسری زنگ زد وگفت که بازم زنگ بزنم و پی کار رو بگیرم. بهش گفتم خودت زنگ بزن. من بلد نیستم قلدری کنم. بعد از چند دقیقه ای زنگ زد بهم و گفت که به مدیریت اونجا زنگ زده. یادتونه که مدیریت گفته بود که هر وقت فلانی برای تسویه اومد خبرتون میکنم.  مدیریت گفته که دیروز فلانی اومد و تسویه کرد . بهش گفته چرا خبر ندادی ؟ گفته که خودش گفت که بهتون ظرف دو سه روز آینده زنگ میزنه. همسری هم که عصبانی شده بوده و بهش گفته که اگه قرار بود زنگ بزنه یه ماه پیش زنگ میزد. بعد هم الکی بهش گفته که خبرنگار فلان جا هست و این مسئله براش خیلی جالبه که یه واحد اونم در جایی مثل پایتخت بدون نگه داشتن پولی جهت اطمینان ،تخلیه بشه .شاید طرف کلاهبرداری کرده باشه ! اونا باید همینطوری بزارن طرف بره ؟ ملت به اسم پایتخت بودن میان لپ تاپ های حداقل یک میلیونیشون رو اونجا میزارن. یعنی هر کی بیاد یه مغازه اونجا اجاره کنه و بعد یه ماه بزاره بره و کلاهبرداری کنه ؟ بیست تا لپ تاپ هم دستش باشه خودش کلیه! بهش گفته این سوژه برای من خیلی جالبه !
دیگه حسابی شلوغش کرده بوده و اون آقای مدیر هم تایید کرده بوده حرفاشو و ترسیده و شماره صاحب کار اون طرف رو به همسری داده. همسری هم زنگ زده و اون طرف گفته که فلانی اهل کلاهبرداری نیست اما آدم ترسویی هست و چون کاراش عقب افتاده موبایلش رو خاموش کرده. گفت که پیگیری میکنه و اگه تا دو سه روز دیگه زنگ نزد به ما، باز ما زنگ بزنیم به خود این صاحب کارش.

تا ببینیم چه میشود !
خوشم میاد همسری بلده با اینا چه جوری تا بکنه . چون خودش بنده خدا کارش جوریه که همش توی کل کل کردن با اینو اونه.

ولی واقعا تا آدم سرش نیاد نمی فهمه چقدر راحت میشه تو این مملکت سرش کلاه بره و دستش هم به هیچ جا وصل نیست. خداییش این همه مغازه هست و آدم دلش رو به یه رسید خوش میکنه. اما اگه یه روز بری و ببینی جا تره و بچه نیست رسید کیلو چنده ؟!!

نوشته شده در دوشنبه 19 دی 1390 ساعت 06:32 ب.ظ توسط زهرا نظرات |

اخرین مطالب
سال نو مبارک
یه عالم خرید!
برگشت نوشت!
آینه شمعدان و ... (عکسدار)
جمع دوستانه و کت شلوار
سفرنامه و سرویس طلا (عکسدار)
سلامی با یه لبخند گنده D: (عکسدار)
سفر
اولین ولنتاین متاهلانه (عکسدار)
شبانه ای از جنس ولنتاین ...
پاورپوینت میانکاله !
شبانه...
کلیات سفر میانکاله
خرید کیسه خواب
آتلیه