تبلیغات
صدایم کن ( ماجراهای دوران عقد )ـ - تولدم مبارک !

صدایم کن ( ماجراهای دوران عقد )ـ

دلت رو خالی کن از هر آنچه که زیبایی دنیا رو ازت گرفته

خوب امروز تولد منه . هووووووووووورا ...

27 سالگیم هم تموم شد .
خداروشکر...

البته من که ماشالا بهم نمیاد !

 امسال سال خوبی بود برام . سالی که توش با عشقم وصلت کردم . شکر ...

                                  


پ.ن1: دیشب یهویی خونه ی یکی از دوستای همسری دعوت شدیم.جزو همونایی که باهاشون رفتیم سینما. البته خونه مجردی سه تا پسر هست .دوست دخترش هم بود و یه زن و شوهر دیگه هم دعوت بودن که ندیده بودمشون قبلا. خیلی خوش گذشت.باقالی پلو بامرغ و کشک بادمجون و یه سوپ دیگه درست کرده بود. منم واسشون یه گیاه گرفتم ( یه گیاه با برگای ظریف که توی یک کره ی شیشه ای قرار داشت) و به جای شیرینی هم کیک خریدم که آخرش تولد بگیرم برای خودم!
خیلی زود با همه صمیمی شدیم و دیگه بگو و بخند . بعد از شام هم کیک و شمع آوردیم و بعد از هشتصد بار فوت کردن بقیه تونستم فوت کنم !!

عکسای عجق وجق گرفتیم و بازم خنده .
دیگه ساعت 1 بود که راه افتادیم رسوند منو خونه.

البته این بیرون بودنام همیشه آخرش با مسج و زنگ مامان و اینکه چرا دیر میکنی و استرس ایجاد کردناشون خراب میشه که دارم عادت میکنم. با شوهرم تا 1 نمیتونم بیرون بمونم! آخرش دیوانه میشم از دست مامانم اینا. منم دیگه بلد شدم. کار خودم رو میکنم . همسری ظهر دیروز با دو تا دوست متاهلش بیرون ناهار بود. دوستاش هم اهل شهرستان خودش و زن هاشون تهرانی. بهش گفتن تو چرا جلوی خونواده خانمت واینستادی که این زنمه منم میخوام پیشم باشه شبا و این حرفا.. ولی خوب .. نمیدونم شاید بهتر بود که اینکارو نکرد. شاید همین که ذره ذره مامان اینا دارن به حضورش عادت میکنن بهتره تا اینکه از اول تو روی افکار اونا وایمیستاد .
به هرحال که دیشب خیلی خوب بود !

پ.ن2: خواننده های خاموش و روشن امروز تولدمه. تنبلین یه کم ها ! اهل اینکه حتما کامنت بزارین نیستم اما بعضی وقتا خداییش حرصم میگیره که 400 تا بازدید داشته باشم بعد اصلا ندونم کی میاد کی میره . حالا دوست هم ندارین بشناسمتون یه اسم کوچیک بزارین برام بدون وبلاگ . میخوام حدودی بشناسمتون.نوشته شده در شنبه 17 دی 1390 ساعت 12:24 ب.ظ توسط زهرا نظرات |

اخرین مطالب
سال نو مبارک
یه عالم خرید!
برگشت نوشت!
آینه شمعدان و ... (عکسدار)
جمع دوستانه و کت شلوار
سفرنامه و سرویس طلا (عکسدار)
سلامی با یه لبخند گنده D: (عکسدار)
سفر
اولین ولنتاین متاهلانه (عکسدار)
شبانه ای از جنس ولنتاین ...
پاورپوینت میانکاله !
شبانه...
کلیات سفر میانکاله
خرید کیسه خواب
آتلیه